top of page

"Київводоканал" дістався до Совських ставків. Нарешті


Мешканці району Совських ставків повідомляют у соцмережах, що вперше за довгі роки "Київводоканал" звернули увагу на аварійний колектор, що тягнеться вздовж річки Совка територією нижнього каскаду ставків.


Вже другий день поспіль працівники компанії оглядають старий колектор. Місцеві кажуть, що звідти йде каналізаційний сморід, а сам колектор розбитий коріннями дерев, через що нечистоти просочуються у водойми. Працівники "Київводоканалу" не тільки оглянули старий колектор, а ще місцями почистили його. Зокрема, на одній з ділянок витягнули з колектора величезний шмат деревини.


За планами після добудови нового колектора, який тягнеться по вулиці Брожка, старий вже не буде потрібен і його законсервують. На добудову нового колектора кияни вже витратили десятки мільйонів гривень, лише цього року в бюджеті закладено 14,9 мільйонів.


Нагадаємо, що 15 червня 2021 року апеляційний суд повернув нижній каскад Совських ставків киянам. До цього часу з 2008 року ділянка знаходилася в оренді в компанії з орбіти впливу депутата Київради від ЄвроСолідарності Ігоря Баленка. Він планував побудувати там багатоповерхівки, а місцеві мешканці хочуть облаштувати там парк для всіх киян.コメント


bottom of page