Про нас

Місцеві мешканці мікрорайонів Совки, Ширма, Монтажник, багатоповерхових будинків на пр. Лобановського переважно проти забудови, але не мають таких ресурсів, як Ігор Баленко та інвестори забудови. Найбільш послідовно проти забудови виступає орган самоорганізації населення (ОСН) “Совки”.

Проти забудови депутати Київради з фракцій “Самопоміч” та “Свобода”. Остання навіть внесла проект про розірвання договору оренди з компанією Ігоря Баленка. 16 травня 2018 року екологічна комісія Київради цей проект підтримала більшістю голосів. Проти забудови також виступає партія УКРОП.

Проти забудови та за парк на місці Совських ставків - громадські організації, серед яких ГО “Водний Рух Київщини”, “Екозагін”, ГО “За Себе”, голова громадської ради при Голосіївській РДА Олександр Юрченко.

Керівник “Водного Руху Київщини” Антон Пузань зареєстрував петицію проти забудови, яка набрала 7000 голосів. Активісти також двічі зібрали понад 1000 підписів за механізмом “Місцевої ініціативи” офлайн. Тепер депутати мусять ці дві ініціативи розглянути.

Пишіть нам на Sovki.Org@gmail.com