top of page

Дивіться, що ми робили на толоці УП на Совських ставках


Вперше матеріал вийшов на УП, всі фото Дмитра Ларіна

Менеджери та айтішники, журналісти й медики, чиновники, школярі, пенсіонери й кілька депутатів об'єдналися 24 жовтня задля того, щоб зробити територію нижнього каскаду Совських ставків чистішою та ошатнішою.

Як відомо, жовтень у Києві оголошено місяцем прибирання та облагородження територій, тож співробітники "Української правди" разом із Клубом УП вирішили підтримати цю ініціативу.

Нижній каскад Совських ставків – багата на види тварин і рослин унікальна прісноводна ландшафтна екосистема.

Активісти та екологи не один рік боролися проти зведення у цих місцях торгового центру та житлового кварталу, й зрештою у вересні 2021 року екологічна комісія Київради підтримала рішення створити там парк замість забудови.

Втім "Київзеленбуд" у кращому випадку зможе почати роботи на Совських ставках не раніше середини наступного року, тож місцеві мешканці продовжують залишатися єдиними, хто дбає про ці території.Журналіст Андрій Яніцький є одним з тих, хто активно бореться за збереження Совських ставків. Він відгукнувся на пропозицію Клубу УП провести толоку, разом із місцевими мешканцями склав список робіт, у виконанні яких необхідна була допомога. Й, звісно, сам взяв активну участь у них.

Дошки для ремонту містка, а також інші витратні матеріали були закуплені завдяки внескам членів Клубу УП.

Разом волонтери також прибирали сміття. Здавалося, що схили на вході на територію майбутнього парку складаються лише з відходів, недбало покинутих людьми. Й прибрати за один раз усе не вдасться, як би того не хотілося.

Редакторка-засновниця УП Олена Притула привезла на толоку 1500 цибулин різноманітних квітів. Висаджували гуртом. Тепер є привід зустрітися тут навесні, аби впевнитися, що рослини пережили зиму і зійшли. Має бути красиво.

Долучайтеся до Клубу УП! Ця спільнота об’єднує освічених та небайдужих людей, які разом шукають і знаходять способи змінювати світ навколо себе.

У вересні члени спільноти разом із журналістами УП здали 12 літрів крові для київських лікарень у рамках корпортативного Дня донора.

Comentarios


bottom of page