top of page

Панк і наїв. Громада Совських йде на Кліматичний марш 26 вересня


Кияни, що відстоюють створення екопарку на Совських ставках, приєднаються до Кліматичного маршу у неділю 26 вересня о 12:00 на Михайлівській площі. Цього року марш організує громадська організація "Екодія".


Деталі про марш можна прочитати за посиланням: https://march.ecoaction.org.ua. За посиланням ви можете записатися на марш, обрати музику для акції, дізнаєтеся, як зробити дружній до екології плакат.


Ініціатива "Екопарк Совські ставки" хоче привернути увагу громадськості до занизького фінансування заходів зі збереження довкілля як на національному, так і на локальному рівнях. В умовах зміни клімату потрібно не тільки зберігати наявні зелені зони та водойми, а й створювати нові. В нас, навпаки, популярна варварська політика зі знищення природи заради приватної економічної вигади.


Економічні рішення мають бути дружніми до навколишнього середовища, бо від цього залежить майбутнє людства та наша з вами якість та тривалість життя!

Марш пройде у стилі панк і наїв. Панк - бо ми проти тієї системи, за якої влада робить тільки заяви, а конкретні дії по скороченню викидів та адаптації мінімальні. Ми проти нехтування збереженням нашого спільного довкілля заради тимчасової вигоди для невеликої кількості людей. Наїв - бо ми віримо у зміни на краще і безпечне та чисте довкілля для кожного та кожної.

コメント


bottom of page