top of page

Київська “Європейська Солідарність” відхрестилася від планів Баленка


Очільник фракції “Європейська Солідарність” у Київській міській раді Володимир Прокопів публічно виступив проти забудови нижнього каскаду Совських ставків. У відповідь на численні звернення киян у соцмережах він відповів (скірини додаються): "Європейська Солідарність" Києва та я особисто виступаємо проти забудови Совських ставків. Вважаю, що це місце має стати окрасою Києва, а не кам'яними джунглями. Засипати озера та зводити на їхньому місці багатоповерхівки - ми не дозволимо”.Цікаво, що таким чином Володимир Прокопів фактично виступив проти депутата зі своєї же фракції, оскільки забудувати нижній каскад Совських ставків хоче компанія з орбіти впливу депутата “Європейської Солідарності” Ігоря Баленка.


Наразі виглядає так, що у найбільшій фракції Київської міської ради немає єдиної позиції щодо забудови нижнього каскаду Совських ставків. Проти забудови Совських ставків публічно виступила депутатка “Європейської Солідарності” Ольга Чайка з екологічної комісії Київради. Водночас депутати-”європейці” Наталія Пастухова, Георгій Ясинський та Владислав Турець підтримували забудову під час голосування на земельній комісії київради у лютому 2021 року.Довідково

Нижній каскад Совських ставків у Києві - це майже 20 гектарів комунальних водойм та зеленої зони, які у 2008 році Київрада віддала в оренду ТОВ “Господарник”. Це компанія з орбіти впливу депутата Київради від “Європейської Солідарності” Ігоря Баленка. Він хоче побудувати на ставках багатоповерхівки.


Ініціатива “Екопарк Совські ставки” об’єднує місцевих мешканців, екологів та урбаністів, які виступають за створення екологічного парку для всіх киян на нижньому каскаді Совських ставків. Ініціативу підтримують ОСН Совки, ОСН Деміївський, ОСББ пр.Лобановського, 130, мешканці мікрорайонів Ширма та Монтажник, ЖК The Lakes, будинку пр.Лобановського, 126г, громадські організації “За себе”, “Екозагін”, “Водний Рух Київщини” та інші екологічні та природоохоронні організації.

Comments


bottom of page