top of page

Вам житло чи жити? Громада Совських ставків пікетуватиме Київраду


У четвер 13 травня о 09:30 представники громади Совських ставків пікетуватимуть Київраду разом із іншими киянами - проти знищення міста варварською забудовою.

Цього дня депутати Київради розглядатимуть сумнівний план забудови Мінського масиву та дозволи на розробку ще 219 планів забудов. Серед іншого у списку під номером 54 є й детальний план територій (ДПТ, читай - план забудови) Совських ставків.

Теоретично ДПТ мали б уточнювати Генплан, що діє зараз. У реальності детальні плани часто протирічать Генплану. Наприклад, у проєкті ДПТ Совських ставків є десятки корпусів багатоповерхівок замість зеленої зони загального значення, як у Генплані.

Тобто таким чином депутати намагаються легалізувати забудови, що порушують Генплан міста.

Ми ВИМАГАЄМО зняти з розгляду та відправити на доопрацювання проєкти рішень як про забудову Мінського масиву, так і про розробку 219 детальних планів територій (пункт 3.11 порядку денного засідання Київради).


Довідково

Нижній каскад Совських ставків у Києві - це майже 20 гектарів комунальних водойм та зеленої зони, які у 2008 році Київрада віддала в оренду ТОВ “Господарник”. Це компанія з орбіти впливу депутата Київради від “Європейської Солідарності” Ігоря Баленка. Він хоче побудувати на ставках багатоповерхівки.


Ініціатива “Екопарк Совські ставки” об’єднує місцевих мешканців, екологів та урбаністів, які виступають за створення екологічного парку для всіх киян на нижньому каскаді Совських ставків. Ініціативу підтримують ОСН Совки, ОСН Деміївський, ОСББ пр.Лобановського, 130, мешканці мікрорайонів Ширма та Монтажник, ЖК The Lakes, будинку пр.Лобановського, 126г, громадські організації “За себе”, “Екозагін”, “Водний Рух Київщини” та інші екологічні та природоохоронні організації. Контактна особа від ініціативної групи “Екопарк Совські ставки”, https://www.facebook.com/sovkiorg Андрій Яніцький 0506959537

Comments


bottom of page