top of page

Кличко: місто знайде 80 мільйонів на парк на Совських ставках
Автори концепції екопарку без забудови на нижньому каскаді Совських ставків оцінюють його вартість у 80 млн гривень на п’ять років. Забудовник стверджує, що в міста немає грошей на такий парк. Проте мер столиці Віталій Кличко запевнив у коментарі “Українській правді“, що місто знайде гроші.


По Совських ставках вже зареєстрований проєкт рішення про повернення земельної ділянки до власності міста. Ці ставки – дуже перспективна зона відпочинку. Що стосується рекреації, коли у нас будуть всі підстави, ми будемо розробляти проєкт, концепт щоб влаштувати там парк. Його вартість оцінюють у 80 мільйонів гривень. Я переконаний, що ці гроші місто знайде, щоб зробити там рекреаційну зону. Це – не великі гроші“, – сказав Віталій Кличко.


Він нагадав, що Совські ставки хотіли забудувати, але його “принципова позиція як мера” – вони повинні залишатися рекреаційною зоною.


Ми проходимо вже всі юридичні питання, щоб ні по яких судах ці ставки не відбили. Щоб ми не загубили зелений острів в нашому місті“, – заявив Кличко.


Зазначимо, у червні 2021 року комісія Київради з питань екології підтримала ініціативу зі створення екопарку на усій території нижнього каскаду Совських ставків без забудови. Площа ландшафтного парку – 19 гектарів.


Разом з тим, комісія також частково (у частині створення парку) підтримала місцеву ініціативу на користь забудовника – компанії “Господарник”, яку пов’язують із депутатом Ігорем Баленком (від “Європейської солідарності”).

Нагадаємо, фірма “Господарник” планувала збудувати на Совських ставках вісім багатоповерхових будинків. Згідно з договором оренди, фірма мала би почати будівництво протягом трьох років, але нічого не було збудовано. У березні 2021 року Касаційий господарський суд ухвалив рішення про розірвання договору оренди із фірмою. За матеріалами Kyiv.Media

Comments


bottom of page