top of page

Апеляційний суд призупинив розгляд справи по Совським ставкам


Північний апеляційний господарський суд Києва призупинив розгляд справи щодо розірвання договору оренди 19 гектарів нижнього каскаду Совських ставків із комерційною компанією ТОВ "Господарник", фактичним власником якої є Ігор Баленко, депутат Київради від Блока Петра Порошенка та відомий бізнесмен - власник мережі магазинів "Фуршет". Про це йдеться в ухвалі суду.

"Зупинити провадження у справі № 910/7250/18 за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю "Господарник" на рішення господарського суду міста Києва від 12.02.2019 до розгляду Великою Палатою Верховного Суду справи № 912/2385/18 та оприлюднення повного тексту постанови", - йдеться у рішенні суду.

Таким чином орендар спромігся затягнути прийняття остаточного рішення по цій справі. Формально він лишається орендарем земельної ділянки попри рішення суду першої інстанції. Ми будемо стежити за перебігом подій та не полишимо своїх намірів повернути земельну ділянку громаді Києва, облаштувати там парк для всіх киян замість забудови.

Довідка Совські ставки очищують повітря від смороду машин, компенсують втрати кисню, до яких призводять аеропорт "Київ", крематорій та автовокзал. За Генпланом там має бути зелена зона без забудов. На ставках водяться безліч рідкісних рослин та тварин. Замість цього депутати-забудовники Київради Ігор Баленко та Микола Негрич (обидва БПП) хочуть побудувати на ставках два десятки 12-23-поверхових будинків, де будуть жити та працювати близько 8000 людей.

bottom of page