top of page

Партфункціонери БПП обіцяють зберегти Совські ставки


Київське керівництво партійної організації БПП пообіцяло зберегти нижній каскад Совських ставків від забудови компаніями депутатів Київради від БПП Ігоря Баленка та Миколи Негрича. Про це у фейсбуці пише голова громради Голосіївського району Олександр Юрченко, який водночас є активістом партії УКРОП.

"В рамках обговорення співпраці з містами-побратимами Києва відвідав офіс ПП "Солідарність". Там випадково зустрівся з київським керівництвом провладної партії. Ну і не міг не спитати про головне - збереження Совських ставків від непорядного орендаря земельної ділянки нижнього каскаду Совських ставків Ігоря Баленка, який має на меті знищити екосистему. Як мені зазначила заступник голови КМДА, людина, яка стояла біля витоків партії УДАР і є другом сім'ї Кличко, Ганна Старостенко (на фото у центрі, - ред.), ставки забудовуватися не будуть. За її словами, питання Совських ставків взяв на особистий контроль секретар КМР Володимир Прокопів. "Ставки чекає реконструкція," - зазначила політик. За її словами, влада не допустить знищення екосистеми. В свою чергу, Борис Білий, з яким разом працювали в Голосіївській РДА, підтвердив, що жодного житлового будинку та будівель інфраструктури на території ставків не буде. Також екс-голова апарату Голосіївської РДА та один з лідерів столичного БПП зазначив, що про ситуацію вже повідомили самого гаранта. Питанням займається Голосіївський осередок "Солідарності" Олександр Крамаренко", - написав Юрченко.

Правдивість слів керівництва столичного осередку провладної партії ми зможемо побачити під час голосування в підтримку місцевої ініціативи, яка зібрала понад 2300 підписів киян. Нагадаю, кияни зареєстрували місцеву ініціативу, в якій йдеться про розірвання договору оренди земельної ділянки нижнього каскаду Совських ставків. Ініціатива була майже повністю підтримана двома комісіями КМР. Таким людям, як Ганна Старостенко, хочеться вірити. Громада сподівається на підтримку місцевої ініціативи щодо збереження Совських ставків. Чекаємо від "Солідарності" підтримки не лише словами, а й ділом.

bottom of page