top of page

Суд по Совським ставкам. ОСНу не вдалося долучитися


31 липня 2018 року відбулося чергове засідання суду з питання розірвання договору з недобропорядним орендарем нижнього каскаду Совських ставків - компанією "Господарник" депутата Київради Ігоря Баленка. Про це повідомляє голова Громадської ради Голосіївської РДА Києва, керівник Голосіївського осередку партії УКРОП Олександр Юрченко. Нижче також додано відео

"На жаль суд не залучив третьою стороною ОСН "Совки", спираючись на те, що інтереси територіальної громади міста Києва представляє Київська міська рада. Представники забудовника надали додаткові матеріали до справи тільки сьогодні зранку. Прокуратура фізично не змогла ознайоммтися з 8 додатками обсягом понад 80 сторінок. Забудовник навмисно затягує справу оскільки розуміє, що суд не виграти і парк повернуть громаді", - написав Юрченко.

Зараз Совські ставки очищують повітря від смороду машин, компенсують втрати кисню, до яких призводять аеропорт "Київ", крематорій та автовокзал. За діючим Генпланом тут зелена зона без забудов. На ставках водяться безліч рідкісних рослин та тварин. Замість цього депутати-забудовники хочуть побудувати на ставках два десятки 12-23-поверхових будинків, де будуть жити та працювати близько 8000 людей.

bottom of page