top of page

Суд по Совських ставках: юристам Баленка відмовили у збільшенні судового збору для прокуратури (віде


12 липня 2018 року відбулося друге засідання суду з питання розірвання договору з орендарем нижнього каскаду Совських ставків, повідомляє голова Громадської ради Голосіївської РДА Києва, керівник Голосіївського осередку партії УКРОП Олександр Юрченко в себе на фейсбуці.

В кінці новини наводимо відео з цього засідання, яке записав активіст Макс Юр'єв.

"Вимога розірвання договору оренди земельної ділянки нижнього каскаду Совських ставків з недобропорядним орендарем Баленко. Суд не підтримав клопотання представників Баленка про збільшення судового збору і водночас залучив департамент землельних ресурсів. Розгляд залучення ОСН "Совки" відбудеться на наступному підготовчому засіданні, яке відбудеться 31 липня. Цікаво, що суди відвідають прихильники забудови, які без причин сміються, ковиряються в носі і зневажливо ставляться до суду", - пише Юрченко.

Нагадаємо, 3 липня 2018 року відбулося підготовче засідання по судовому позову Прокуратури міста Києва про розірвання договору оренди Совських ставків з фірмою депутата-забудовника Київради з фракції БПП Ігоря Баленко. Засідання проводила суддя Господарського суду Києва Олена Удалова. На боці забудовника виступили юристи фірми TOTUM Віталій Петровський та Олександр Воронюк. На боці громади прокурор Олександр Винник.

#ГосподарськийсудКиєва #ІгорБаленко #ОлександрЮрченко

bottom of page