top of page

Конкурс: створи символ екопарку "Совські ставки"


Долучись до створення логотипу майбутнього екопарку та благодійної кампанії в його підтримку. Цей логотип стане символом змін, які мають відбутися зі ставками!


Ми запрошуємо прийняти участь усіх бажаючих: професійних дизайнерів та ілюстраторів, студентів, дітей та їх батьків.


Логотип-переможець буде використаний у соціальних мережах та надрукований на футболках, кошти з продажу яких підуть на підтримку інформаційної кампанії та створення проєкту парку. Можливо, одного дня логотип прикрасить паркову браму!


УМОВИ КОНКУРСУ

Надсилайте ваші роботи на пошту sovkiorg@gmail.com з поміткою "Конкурс".


У листі мають бути:


- Візуальне зображення логотипу у вигляді піктограми, шрифтового рішення напису "Совські ставки", малюнку від руки, аплікації або їх поєднання.

- Обгрунтування вашої концепції: які ідеї та символи ви вклали у це лого.


Ви можете надіслати декілька варіантів логотипу, але Комісія на свій розсуд обиратиме лише один варіант від кожного автора.


ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ


- Файли у форматі PNG або JPEG з розширенням не менше 800×800 пікселів

- Наприклад: PNG 1280×1280 px; фото 2560×1600 px.


Також Ви можете помістити зображення в наші шаблони.


ВІДБІР ТА ГОЛОСУВАННЯ

Вибір логотипу відбудеться у три етапи:

- Відбір (шорт-лист)

- Голосування у групі "Екопарк Совські Ставки"

- Оголошення переможця


До 15 червня Комісія відбере до 10-ти найкращих робіт, та висуне їх на голосування у соцмережі. Голосування буде здійснене за допомогою лайків у групі "Екопарк Совські Ставки".


1 липня відбудеться підрахунок голосів та оголошення переможця. Комісія зв'яжеться з автором роботи через електронну пошту.


Упродовж кількох тижнів робота-переможець буде підготовлена до друку та поширена як офіційний символ благодійної кампанії. За необхідності логотип буде доопрацьований та підготовлений до друку професійними дизайнерами, за участі автора роботи.


ОБМЕЖЕННЯ

Політизовані або відверто провокативні роботи не будуть допущені до відбору. Наприклад: символіка політичних партій, символіка інших країн, зокрема, країни-агресора, ідеологічні зображення, брутальні меми, тощо.


КОМІСІЯ

До складу конкурсної комісії долучаться активісти, дизайнери, екологи та представники місцевої громади, котрі ініціювали створення екопарку "Совські ставки". Поіменний склад комісії не розкривається, щоб унеможливити вплив на її учасників.


ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Автор чи автори-переможці увійдуть до ініціативної групи з розробки проєкту парку та бескоштовно отримають футболку та інші матеріали, що будуть створені на основі їх роботи

Commentaires


bottom of page