top of page

Екологічна комісія Київради затягує прийняття рішення щодо Совських ставків


Екологічна комісія Київської міської ради затягує прийняття рішення щодо створення екопарку на нижньому каскаді Совських ставків.


У проєкті порядку денного засідання на 20 квітня питання щодо нижнього каскаду Совських ставків відсутнє.


Нагадаємо, 13 березня 2021 року робоча група екологічної комісії у складі депутатів Михайла Ковальчука, Євгенії Кулеби та Костянтина Богатова, за участі представників "Плесо", "Зеленбуду", місцевих активістів, зокрема, ініціатора місцевої ініціативи зі створення екопарку Андрія Згардана та представників забудовника провели виїзне засідання на Совських ставках. Робоча група заслухала обидві точки зору щодо розвитку Совських ставків та ПІДТРИМАЛА позицію місцевої громадистворити на Совських ставках екологічний парк для всіх киян.


Але станом на зараз у відкритому доступі досі немає протоколу засідання робочої групи, робоча група не внесла свої пропозиції на розгляд екологічної комісії, а питання Совських ставків відсутнє у проєкту порядку денного засідання комісії.


Згідно Положення про постійні комісії Київської міської ради протокол засідання робочої групи мав бути готовий впродовж п'яти робочих днів, а за результатами свого засідання робоча група мала винести на розгляд постійної комісії пропозиції, висновки та рекомендації та відповідні проєкти рішень.


Ініціативна група "Екопарк Совські ставки" сприймає відсутність протоколу засідання робочої групи екологічної комісії та відсутність питання Совських ставків у порядку денному засідання екологічної комісії як спробу "забути" про рішення робочої групи на користь громади та прийняти нове рішення на користь забудовника.

Comentarios


bottom of page