top of page

Анонс: 13 березня — весняна толока на Совських ставках


В суботу 13 березня на нижньому каскаді Совських ставків у Голосіївському районі Києва відбудеться перше у 2021 році прибирання.


Мешканці прилеглих до ставків мікрорайонів зберуться об 11:00 на АЗС "Укрнафта" (пр.Лобановського, 115) та вийдуть на прибирання. Із собою радять брати гарний настрій, рукавички та пакети для сміття. Якщо у вас є музична колонка - беріть також, з музикою прибирати веселіше.


Нижній каскад Совських ставків у Києві - це унікальне місце, де водяться рідкісні тварини та рослини, зокрема, болотяна черепаха та всілякі птахи. Тут люблять проводити час рибалкі, діти, які годують качок та малюють природу, любителі спорту, власники собак. Місцеві мешканці самостійно облаштували тут пирси та місточки через річку Совка.


Водночас компанія депутата Київради від Європейської солідарності Ігоря Баленка намагається забудувати ставки висотками вже 13-й рік поспіль, місцеві мешканці тримають оборону. Столична прокуратура судиться із компанією з оточення Баленка, справа знаходиться у касації.


Контакт для преси: Андрій Яніцький, 0506959537, aianitskyi@gmail.comComentarios


bottom of page